İTM Etkinlik Haberleri

07 Nisan
2023
İstanbul Tasarım Merkezi Deprem Bölgesinde Çocuklar İçin Atölyeler Düzenled

Kahramanmaraş’ta İstanbul Tasarım Merkezi Atölye ve Oyun Çadırı’nda çocuklara psikososyal destek sağlamak için etkinlikler düzenleniyor. 04 – 05 – 06 Nisan 2023 tarihlerinde Ahmet Demir ile İllüstrasyon Atölyesi, Eda Özbekkangay ve Ebru Atölyesi, Tuba Genç ile Geometrik Desenler Atölyesi ve tangram, boyama, origami gibi çocukları deprem psikolojisinden uzaklaştıracak etkinlikler düzenlenmiştir. Ayrıca Çizer Şule Feyza Uzun tarafından çizimi yapılan 3+ yaş ve +7 yaş Çocuklar için Boyama Kitabı, Geometrik Desenler eğitmeni Tuba Genç tarafından çizimi yapılan Geometrik Desenler Boyama Kitabı ve kuru boya setlerinin deprem bölgesinde çocuklara dağıtımı gerçekleştirilmiştir.

18 Mart
2023
Hong Kong`lu Turistler Ebru Sanatıyla Tanıştılar

İstanbul Tasarım Merkezi’nde 18.03.2023 tarihinde Eda Özbekkangay eğitmenliğinde Ebru sanatıyla tanışan Hong Kong'lu katılımcılar, ebru teknesindeki renklerin dans mucizesine eşlik edip, ebru sanatının sırlarını ve renkleri kullanmayı öğrenip, hem yaratıcılıklarını hem de hayal dünyalarındaki renkleri su yüzüne çıkararak kendi desenlerini oluşturdular.

24 Şubat
2023
Hong Kong`lu Turistler Ebru Sanatıyla Tanıştılar

İstanbul Tasarım Merkezi’nde 24.02.2023 tarihinde Eda Özbekkangay ve Khalida Mammadova eğitmenliğinde Ebru sanatıyla tanışan Hong Kong'lu katılımcılar, ebru teknesindeki renklerin dans mucizesine eşlik edip, ebru sanatının sırlarını ve renkleri kullanmayı öğrenip, hem yaratıcılıklarını hem de hayal dünyalarındaki renkleri su yüzüne çıkararak kendi desenlerini oluşturdular.

17 Şubat
2023
Hong Kong`lu Turistler Ebru Sanatıyla Tanıştılar

İstanbul Tasarım Merkezi’nde17.02.2023 tarihinde Eda Özbekkangay ve Khalida Mammadova eğitmenliğinde Ebru sanatıyla tanışan Hong Kong'lu katılımcılar, ebru teknesindeki renklerin dans mucizesine eşlik edip, ebru sanatının sırlarını ve renkleri kullanmayı öğrenip, hem yaratıcılıklarını hem de hayal dünyalarındaki renkleri su yüzüne çıkararak kendi desenlerini oluşturdular.

03 Şubat
2023
Hong Kong`lu Turistler Ebru Sanatıyla Tanıştılar

İstanbul Tasarım Merkezi’nde 03.02.2023 tarihinde Eda Özbekkangay ve Khalida Mammadova eğitmenliğinde Ebru sanatıyla tanışan Hong Kong'lu katılımcılar, ebru teknesindeki renklerin dans mucizesine eşlik edip, ebru sanatının sırlarını ve renkleri kullanmayı öğrenip, hem yaratıcılıklarını hem de hayal dünyalarındaki renkleri su yüzüne çıkararak kendi desenlerini oluşturdular.

˂    «    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    »    ˃